DT Systems

Firma DT Systems jest jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych producentów obroży elektronicznych do tresury psów. W ich ofercie można znaleźć także obroże antyszczekowe, lecz głównie specjalizują się właśnie w elektronicznych obrożach z pilotem. Te obroże elektroniczne cechują dodatkowe funkcje takie jak wibracje ostrzegawcze ( w technologii Positive Vibration™) bądź lokalizacje dźwiękowe.


Zestawy wzbogacone są również o dodatkowe technologie udoskonalające jakość funkcjonowania. Pilot komunikuje się z obrożą elektroniczną za pomocą systemu Maxx-Range™. Jest to nowy system pracy w częstotliwości FM. Dzięki temu zminimalizowany jest wpływ warunków terenowych na zasięg zestawu. Kolejny system Gentle Touch™ zastosowany w tej obroży elektrycznej, zapewnia doskonałe dopasowanie siły impulsu do temperamentu psa. Dzieje się tak dzięki niedużej różnicy siły impulsu pomiędzy kolejnymi poziomami. System Gentle Touch™ zapobiega również podaniu zbyt silnego impulsu korekcyjnego.

 • EZT 1000 Plus Super Trainer

  Elektroniczna obroża EZT 1000 Plus Super Trainer to zestaw zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. W pełni wodoodporna obroża pozwala na tresurę w najtrudniejszych warunkach pogodowych oraz terenowych. Zestaw wyposażony jest w szesnaście impulsów długich oraz taką samą ilość impulsów krótkich. Pilot jest odporny na działanie deszczu. Całość zapakowana w estetyczną walizkę.

 • EZT 2000 Plus Super Trainer

  Zestaw EZT 2000 Plus Super Trainer wyposażona jest w dodatkową funkcję wibracji ostrzegawczych w obroży. Ponadto ten zestaw z obrożą elektroniczną oferuje aż szesnaście poziomów impulsów krótkich i długich. Istnieje również możliwość zastosowania wibracji wraz z impulsem elektrostatycznym. Elektroniczna obroża EZT 2000 Plus Super Trainer jest całkowicie wodoodporna.

 • Micro-iDTZ3000

  Micro-iDTZ3000 to zestaw z wyjątkowo małą jak na tak dużą funkcjonalność obrożą. Elektroniczna obroża jest zasilana na doładowywany akumulatorek, dzięki czemu charakteryzuje się też wysokim poziomem wodoodporności. Pilot zasilany jest na wymienną, popularną baterię 9V. Zasięg tego zestawu to 800 metrów. Pilot umożliwia zastosowanie impulsu korekcyjnego w 16 różnych poziomach.

 • SPT 2420 Training Collar

  Elektryczna obroża SPT2420 marki DT Systems dla psa stworzona została z myślą o najbardziej wymagających właścicielach psów, myśliwych i treserach. Zasięg tego zestawu to 2000 metrów. Pilot wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz LCD oraz 50 poziomów impulsów. Impulsów korekcyjnych są aż 4 rodzaje. Obroża elektroniczna oraz pilot zasilane są na doładowywane akumulatorki.

 • H2O 1810

  Pilot oraz elektryczna obroża treningowa do tresury psa DT Systems H2O model 1810 posiada całkowicie wodoodporną obudowę. Obroża elektryczna sprawdza się podczas deszczu, jak i podczas opadów śniegu umożliwiając pracę w każdych warunkach pogodowych. Zastosowanie dodatkowych systemów takich jak Maxx-Range™ pozwala na osiąganie maksymalnego zasięgu jakim jest aż jeden kilometr i sześćset metrów.