Innotek

W katalogu produktów marki Innotek® znajdziesz tanie i niezwykle proste w obsłudze obroże elektroniczne do tresury psów. Obroża elektroniczna to doskonały sposób na skuteczną tresurę Twojego pupila. Stosowanie takiej obroży do treningu psa można rozpocząć już u psów, które skończyły 6 miesiąc życia i znają podstawowe komendy.


 

Odpowiednie ułożenie psa przy pracy z obrożą pozwala również wyeliminować niepożądane zachowania również u starszych psów. Teraz problemy z psem skaczącym na ludzi, rzucającym się w pogoń za rowerzystą i zjadającym odpadki można naprawdę skutecznie rozwiązać bez niepotrzebnego ograniczania swobody psa i ciągłego stresu na samą myśl o spuszczeniu go ze smyczy.

  • FS-15E

    Prosta w obsłudze elektroniczna obroża FS-15E marki Innotek. Obroża elektroniczna oferuje 7 poziomów impulsów, ostrzeganie dźwiękowe oraz funkcję booster. Komunikacji z obrożą dokonuje się jednym przyciskiem na pilocie. Pilot z zestawu jest najmniejszym jak dotąd pilotem dostępnym na rynku. Oba elementy zestawu zasilane są na wymienną baterię. Zasięg jaki oferuje FS-15E to 125 metrów w wolnym terenie.