Num`axes

Num`axes to francuski producent elektronicznych obroży treningowych lecz nie tylko. W ofercie tej marki znaleźć można również obroże antyszczekowe, lokalizatory psów, niewidoczne ogrodzenia oraz ptasie wyrzutnie. Charakterystycznym znakiem rozpoznawczym Num`axes jest fakt, że produkty sygnowane tą marka są w całości produkowane we Francji.

 

Obroże elektroniczne do tresury psów marki Num`axes to modele zarówno dla amatorów psiej tresury jak i profesjonalistów z dziedziny szkolenia psów. Produkty tej marki opatrzone są certyfikatem bezpieczeństwa ECMA, który świadczy też o wysokiej jakości obroży elektrycznych.

 • EasyDog Soft

  EasyDog Soft to propozycja dla treserów czy właścicieli psów, którzy podczas szkolenia nie chcą lub nie mogą korzystać z impulsów korekcyjnych. Ten model obroży oferuje zasięg 200 metrów w wolnym terenie. Dodatkowe funkcje tego zestawu, rzadko spotykane wśród innych to: wibracje długie i krótkie, podświetlenie obroży oraz dźwięk ostrzegawczy przed wysłaniem wibracji.

 • EasyDog Pulse

  Model obroży treningowej z pilotem o bardzo małych wymiarach i prostej obsłudze. Ten model obroży dedykowany jest amatorom psiej tresury. Zestaw dysponuje ostrzegawczymi wibracjami, dźwiękiem ostrzegawczym, impulsem korekcyjnym regulowanym w 5 poziomach oraz podświetleniem obroży po zmroku. Zestaw umożliwia trening w zasięgu do 200 metrów w wolnym terenie.

 • Canicom 200 First

  Bardzo prosty model obroży treningowej marki Num`axes. Ten zestaw oferuje możliwość tresury psa w zasięgu do 200 metrów w wolnym terenie. Do dyspozycji użytkownik ma 5 poziomów impulsów korekcyjnych oraz dźwięk ostrzegawczy. Na uwagę zasługuje mały pilot, który posiada wewnętrzną antenę, co tez wpływa na zminiaturyzowanie jego wymiarów. Pilot oraz obroża zasilane są na wymienne baterie.

 • Canicom 200

  Idealna obroża elektryczna do kontrolowania złych nawyków małego lub średniego psa. Z Canicom 200 tresura psa jest możliwa w zasięgu do 200 metrów co zazwyczaj jest wystarczającym zasięgiem dla większości amatorów tresury psów. Posiada certyfikat ECMA gwarantujący bezpieczeństwo psa. Pilot posiada czytelny wyświetlacz LCD, obroża zaś włącznik magnetyczny.

 • Canicom 300

  Obroża elektryczna dla psa Canicom 300 francuskiej marki Num'axes jest przeznaczona do szkolenia i tresury psa w zasięgu do 300 metrów. Bardzo prosta w obsłudze. Idealny produkt do kontrolowania złych nawyków psa na średnie dystanse. Obroża dysponuje 12 poziomami impulsów korekcyjnych oraz ostrzeganiem dźwiękowym. Pilot wyposażony w funkcję Booster.

 • Canicom 500

  Obroża elektryczna Canicom 500 francuskiej marki Num'axes do szkolenia i tresury psa w zasięgu do 500 metrów. Prosta w obsłudze. Zestaw odporny jest na deszcz. Jest to dość dobrze rozbudowana wersja elektronicznej obroży treningowej. Idealny produkt do kontrolowania złych nawyków psów ras mniejszych, średnich oraz nawet większych. Impulsy regulowane, do dyspozycji jest 15 poziomów.

 • Canicom 500 Pro

  Elektryczna obroża dla psów Canicom 500 Pro marki Num'axes jest elektroniczną obrożą treningową zaprojektowaną specjalnie dla potrzeb myślistwa. Użytkownik ma do dyspozycji aż 15 poziomów impulsów oraz ostrzeganie dźwiękowe, które może zastosować w zasięgu do 500 metrów. Zestaw może służyć także do odnajdywania psa po zakupieniu dodatkowej obroży dźwiękowej Canibeep.

 • Canicom 800

  Num'axes Canicom 800 to tresura psa w zasięgu do 800 metrów wolnym terenie. Do tego zestawu można dokupić dodatkową obrożę Canicom dla kolejnego psa i przeprowadzać tresurę przy użyciu wyłącznie jednego pilota. Kolejną zaletą pilota jest czytelny wyświetlacz LCD zamieszczony na froncie panelu sterownika, który umożliwia odczytanie aktualnego poziomu impulsu.

 • Canicom 1500

  Wyjątkowo skuteczny zestaw do kontroli bardzo szybko poruszających się psów. System Canicom 1500 jest profesjonalną wersją elektronicznej obroży treningowej Num'axes umożliwiającą obsługę do czterech obroży elektrycznych z odbiornikami. Idealny produkt do zastosowań profesjonalnych, choć prosta obsługa umożliwia też zastosowanie amatorskie.

 • Canicom 1500 Pro

  Obroża elektroniczna Canicom 1500 Pro jest profesjonalną wersją elektronicznej obroży treningowej Num'axes umożliwiającą obsługę dwóch obroży elektrycznych, do czterech ptasich wyrzutni lub nawet dwóch obroży dźwiękowych. Klasyczna tresura z obrożą elektryczną umożliwi szkolenie w zasięgu do 1500 metrów na otwartej przestrzeni. Model polecany myśliwym i treserom psów.

 • Canicom 300 Expert

  Wysokiej klasy obroża treningowa zasilana na doładowywany akumulatorek, co czyni ją także obrożą wodoszczelną. Pilot umożliwia przesłanie impulsu krótkiego lub długiego regulowanego w dwunastu natężeniach. Za pomocą pilota mozna także przesłać wibrację ostrzegawczą do obroży elektronicznej. Model oferuje tresurę w zasięgu do 300 metrów.

 • Canicom 800 Expert

  Jeden z najnowszych zestawów do tresury psa marki Num`axes. Obroża treningowa canicom 800 z serii Expert wyróżnia się ergonomicznym kształtem odbiornika, który zasilany jest na doładowywany akumulatorek. Dzięki temu obroża odporna jest nie tylko na zamoczenie wynikłe z deszczu, ale także na zanurzenie w wodzie. Zestaw oferuje możliwość tresury psa w zasięgu do 800 metrów.

 • Canicom 1200 Expert

  Profesjonalny zestaw do tresury nawet czterech psów jednocześnie. Duży zasięg, do 1200 metrów pozwala na tresurę w trudnych warunkach terenowych. Dodatkowa wodoszczelność elektronicznej obroży pozwala na szkolenie psa w każdym momencie, niezależnie od pogody.