O nas

Nasza firma istnieje od 2007 roku. Od samego początku zajmuje się importem oraz hurtową sprzedażą elektronicznych systemów treningowych dla psów i kotów.

 

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak: obroża elektroniczna z pilotem do tresury psa, obroża antyszczekowa czy niewidoczne ogrodzenia.

 

W naszej ofercie hurtowej znajdą Państwo różnorodną gamę artykułów do amatorskiej lub zawodowej tresury i szkolenia psów. Oferujemy szeroki wybór urządzeń począwszy od produktów widniejących w powyższym katalogu, a skończywszy na akcesoriach i elementach zapasowych do oferowanych systemów.


W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania takich producentów jak: PetSafe, Innotek, SportDOG, Multivet, Num`Axes, Martin System, Geodog, Loc8tor, DT Systems, Lacme, PAC, Dogtra.


Mamy nadzieję, że katalog, przybliży Państwu gamę produktów oferowanych przez EasyPet. W przypadku dodatkowych pytań, nasi konsultanci pomogą Państwu dobrać najbardziej odpowiedni system do danej sytuacji jak i konkretnego psa, a także udzielą szczegółowych informacji odnośnie obroży elektronicznych z pilotem jak i również odnośnie przeprowadzanie tresury czy szkolenia.