PAC

17 lat doświadczenia w branży elektronicznych systemów treningowych pozwala zaoferować innowacyjne rozwiązania najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów. Systemy produkowane przez PAC w Irlandii to najwyższa jakość wykonania produktu i dbałość o bezpieczeństwo Twojego psa.

Trenując psa z systemem marki PAC masz szansę osiągnąć doskonałe efekty szkolenia w czasie nie osiągalnym przy innych metodach szkoleniowych.Tresurę z elektroniczną obrożą możesz już zacząć wtedy, gdy Twój pies ukończy 6 miesiąc życia. Obroże treningowe marki PAC to zaawansowane zestawy z dużym zasięgiem. PAC jako jedyny umożliwia jednoczesną tresurę nawet do sześciu psów przy pomocy jednego pilota.

 • PAC nDXT

  nDXT to jeden z modeli elektronicznych obroży marki PAC do szkolenia psów. Po zakupie dodatkowych obroży, PAC nDXT oferuje kontrolę aż 3 psów jednocześnie. Zasięg tego zestawu to 1000 metrów. Zestaw opiera się o technologię cyfrowo, dzięki czemu bez problemu można osiągnąć wcześniej wspomniany zasięg. Pilot nDXT jest bardzo mały i poręczny. W komplecie znajduje się stacja dokująca do ładowania akumulatorka pilota.

 • PAC DXT

  Zestaw treningowy z serii DXT to prosta w obsłudze elektroniczna obroża. W zależności do modelu obsługiwać może dwie lub sześć obroży elektronicznych. Zarówno pilot jak i obroża zasilane są na doładowywane akumulatorki. Pilot oferuje 64 poziomy impulsów, regulacji dokonuje się za pomocą potencjometru umieszczonego na pilocie. Zasięg tego zestawu w wolnym terenie wynosi 1250 metrów.

 • PAC BXT

  Jeden z najbardziej funkcjonalnych i prostych w obsłudze zestawów do tresury psa, marki PAC. Do pilota można dokupić antenę, która zwiększy zasięg zestawu z 600 metrów na 1000 metrów. Zestaw oferuje 11 poziomów impulsów krótkich i długich oraz funkcja ostrzegania dźwiękowego. Za pomocą pilota z zestawu BXT można kontrolować dwie obroże elektroniczne. Służą do tego odrębne przyciski.

 • PAC EXT

  PAC EXT to w pełni profesjonalna obroża elektroniczna do tresury psów. Występuje jako EXT2 lub EXT6. Ten pierwszy umożliwia zastosowanie dwóch obroży natomiast ten drugi umożliwia pracę nawet z sześcioma obrożami jednocześnie. Zasięg tego zestawu to aż 3000 metrów. Pilot wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz LCD. Do obsługi każdej z obroży służą odrębne przyciski.