SportDog

Amerykańska marka SportDog to obroże i systemy kierowane do osób ceniących wysoką jakość produktów połączoną z przystępną ceną. W szerokiej gamie elektronicznych obroży tej marki znajdziesz popularne i bardziej zaawansowane rozwiązania do tresury psa. SportDog proponuje sprawdzone rozwiązania w zakresie obroży szkoleniowych, specjalne obroże antyszczekowe dla psów dużych ras i lokalizatory psów myśliwskich.


Systemy elektronicznych obroży stosowane są do tresury i szkolenia psów. Są one również doskonałym sposobem na utrwalenie klasycznych efektów tresury psa i egzekwowania komend w sytuacji braku bezpośredniego kontaktu z psem. Szybki i skuteczny trening psa można przeprowadzić już u psów które skończyły 6 m-c życia i znają podstawowe komendy. Zaawansowane obroże elektroniczne można stosować do kontroli zachowań pupila na odległość od kilkuset metrów do nawet 1.5 kilometra reagując na jednego, dwa lub nawet trzy psy za pomocą jednego pilota.

 • SportTrainer 350

  Obroża elektroniczna SportTrainer 350 przeznaczona jest dla mniejszych psów ze względu na niezbyt daleki zasięg, gdyż wynosi on 350 metrów. Jednak ze względu na pełną wodoszczelnośc obroży elektronicznej, zestaw może być używany podczas trudniejszych warunków pogodowych. Obroża elektroniczna przeznaczona jest dla psa o masie ciała powyżej 3,6 kg.

 • SportTrainer 700

  Elektroniczna obroża SportTrainer 700 to zestaw umożliwiający tresurę psa w zasięgu do 700 metrów. Zestaw dysponuje ośmioma poziomami impulsów krótkich oraz ośmioma poziomami impulsów długich. Dodatkowo obroża elektroniczna wyposażona jest w system ostrzegania dźwiękowego.

 • SportTrainer 1200M

  Elektroniczna obroża SportTrainer 1200M marki SportDog to jeden z najnowszych produktów firmy Radio Systems. Zasięg tego zestawu to 1200 metrów. Odbiornik obroży elektronicznej jest całkowicie wodoodpory, dzięki ładowaniu indukcyjnemu akumulatorka. Pilot jest odporny na deszcz, dzięki zastosowaniu specjalnej technologi w produkcji materiału wieszchniego obudowy.

 • SportTrainer 1600M

  Najnowszy produkt marki SportDOG to tresury jednego lub kilku psów (po dokupieniu dodatkowych obroży elektronicznych). Zestaw ten oferuje zasięg wynoszący do 1600 metrów i pozwala na zastosowanie dwóch dodatkowych obroży. Cały komplet zapakowany jest w poręczną walizkę. Obroża elektroniczna ładowana jest poprzez dołączoną stację dokującą.