Dogtra

W ofercie produktów marki Dogtra znajdziesz najbardziej zaawansowane rozwiązania do tresury psów. Dogtra to najwyższa jakość takich produktów jak: elektroniczne obroże treningowe, obroże skutecznie ograniczające szczekanie i wycie psów oraz niewidoczne elektroniczne ogrodzenie dla psa. Większość modeli Dogtry to obroże zasilane akumulatorkami z możliwością ich ładowania przez zasilacz. Oferta marki Dogtra to odpowiedź na oczekiwania najwyższej klasy produktów i możliwość ich wykorzystania w najtrudniejszych warunkach.

 

Wyjątkowo skuteczne i zaawansowane obroże elektroniczne marki Dogtra do zastosowań profesjonalnych jak i amatorskich. Zasięg dostosowany do niestandardowych potrzeb. Doskonale dobrany zasięg i maksymalna ilość oferowanych funkcji zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Na uwagę zasługuje duża rozpiętość siły impulsu – nawet do 127 poziomów.

 • iQ

  Zestaw posiada zasięg o działania w obrębie do 400 metrów, co czyni z niego produkt wysokiej klasy, dający zarówno amatorom jak i treserom szerokie możliwości kontroli nad zachowaniem psa. Oddzielne klawisze dla impulsu krótkiego, długiego i ostrzeżenia wibracją. Do zestawu dołączona jest praktyczna walizka ułatwiająca przechowywanie oraz przenoszenie zestawu. Obroża elektroniczna jest całkowicie wodoodporna.

 • 620/622 NCP

  Profesjonalna zdalnie sterowana obroża elektroniczna marki Dogtra 620NCP to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w prosty i szybki sposób nauczyć psa wykonywać wiele czynności. Występuje ona również w wersji 622NCP dla dwóch psów, czyli z dwoma obrożami elektronicznymi w zestawie. Zestaw ten oferuje aż 600 metrów zasięgu w wolnym terenie. Całość zapakowana w trwałą i estetyczną walizkę.

 • 600M/602M

  Elektroniczna obroża treningowa 600M marki Dogtra

 • 1210/1212NCP

  Jeden z najpopularniejszych modeli obroży elektronicznych marki Dogtra. Ten profesjonalny zestaw z obrożą elektroniczną posiada nową wersję pilota, który jest jeszcze bardziej funkcjonalny i prostszy w obsłudze. Dogtra 1210NCP występuje również w wersji specjalnie przygotowanej dla dwóch psów, z dwoma obrożami elektronicznymi - Dogtra 1212NCP. Całość zapakowana w trwałą i estetyczną walizkę.

 • 2500 T&B

  Profesjonalna obroża Dogtra 2500 T&B o zasięgu 1600 metrów umożliwiająca tresurę i lokalizację psa myśliwskiego (i nie tylko) w terenie za pomocą sygnalizacji dźwiękowej. Obroża elektroniczna jest wodoodporna zasilana doładowywanym akumulatorkiem oraz wyposażona w specjalny głośnik do emisji dźwięków lokalizacyjnych. Funkcja lokalizacji psa w zasięgu do 700 m. Do zestawu dołączona jest praktyczna, trwała walizka.

   

 • 3500 NCP Super-X

  Zasięg tego w pełni profesjonalnego zestawu to 1600 metrów. Spełni to oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zestaw ten w wersji 3502 NCP Super-X to model przeznaczony do tresury dwóch psów. Oba elementy zestawu - pilot wraz z obrożą zasilane są na doładowywane akumulatorki. Ładowarka znajduje się w zestawie. Całość zapakowana w trwałą walizkę zapewniającą bezpieczne przechowywanie.

 • 4500 EDGE

  Elektroniczna obroża do tresury psa Dogtra 4500 EDGE