PetSafe

Marka PetSafe to już 17 lat doświadczeń amerykańskiej firmy Radio System Co. z siedzibą w Knoxville. W ofercie marki Pet Safe znajdziesz szeroki wybór elektronicznych systemów treningowych dla psów i kotów. Tresura i szkolenie psa lub kota jest możliwa w takich systemach jak obroża elektryczna, pastuch elektryczny czy obroże antyszczekowe dla psów. Ponad 400 osób zatrudnionych przy opracowywaniu i produkcji najwyższej klasy urządzeń do szkolenia i tresury psów zapewnia odpowiednią jakość i użyteczność proponowanych rozwiązań. Do współpracy przy projektowaniu rozwiązań elektronicznych zostali zaproszeni uznani trenerzy psów, weterynarze i najwyższej klasy specjaliści od spraw technicznych.

Tresurę psa z elektroniczną obrożą można zacząć już w 6-tym miesiącu życia psa. W ofercie znajdziesz elektroniczne systemy treningowe o różnorodnym zasięgu i wielu oferowanych funkcjach. Wybrane modele obroży elektronicznych marki PetSafe umożliwiają kontrolę do 3 obroży z jednego pilota i zapewniają zasięg nawet do 900 metrów w wolnym terenie. W ofercie elektronicznych obroży treningowych marki PetSafe zastosowano możliwość ładowania pilota przez dołączony do kompletu zasilacz. Wyższe modele umożliwiają również ładowanie obroży noszonych przez psa.

 

Dzięki zaawansowanym funkcjom pilotów możesz w niektórych modelach kontrolować nawet do 3 psów używając jednego pilota. Wszystkie obroże posiadają takie funkcje jak: sygnał ostrzegawczy, impulsy korekcyjne na kilku poziomach i funkcję booster, co umożliwia ich dobre dopasowanie do temperamentu psa.

 • 100M Trainer dla małych psów

  Jeden z prostszych w obsłudze systemów typu elektroniczna obroża do tresury psa. Zasięg 100 metrów oraz osiem poziomów impulsów pozwala na satysfakcjonujące szkolenie w zakresie amatorskim. Zestaw jest specjalnie dostosowany do wagi mniejszych mniejszych psów, która mieści się w przedziale od 3.6 do 18 kilogramów. Pilot zasilany na doładowywany akumulatorek, ładowarka w zestawie.

 • 100M Trainer dla dużych psów

  Łatwy w obsłudze zestaw do tresury większej rasy psa - 100M Trainer. Zestaw ten przeznaczony jest dla psów o wadze większej niż 18 kilogramów, dlatego z powodzeniem może być używany w przypadku tresury psów średnich i dużych. Zasięg zestawu to 100 metrów. Pilot oferuje osiem poziomów impulsów w płynnej i szybkiej regulacji oraz funkcję booster.

 • 250M Trainer

  Jeden z bardziej funkcjonalnych zestawów do tresury psów marki PetSafe. Oba elementy zestawu, to jest pilot i obroża elektryczna dla psa są zasilane na akumulatorki z możliwością ładowania. W zestawie znajduje się ładowarka. Dzięki takiej formie zasilania obroża jest także wodoodporna. Zestaw przeznaczony dla psów o wadze powyżej 3,6 kg. Pilot oferuje dodatkową fukcję Booster oraz ostrzeganie dźwiękowe.

 • 350M Trainer dla małych psów

  Jeden z najnowszych produktów marki PetSafe. Obroża elektroniczna o nowym, dopasowanym kształcie i niewielkich rozmiarach. A wszystko to dla komfortu noszenia naszego psa. Ten model przeznaczony jest dla psów o wadze od 3.6 do 18 kilogramów. Istnieje możliwość zastosowania dodatkowej obroży elektronicznej dla kolejnego psa. Obydwa elementy zestawu - pilot i obroża zasilane są na doładowywane akumulatorki.

   

 • 900M Trainer dla dużych psów

  Najnowszy produkt marki PetSafe - obroża elektroniczna 900M Trainer. Zestaw ten, jak sama nazwa wskazuje, posiada bardzo duży zasięg. Aż do 900 metrów w otwartym terenie. Obroża elektroniczna posiada 8 poziomów impulsów, funkcję ostrzegania dźwiękowego oraz funkcję booster. Do tego zestawu można zastosować dodatkową obrożę elektroniczna dla kolejnego psa. Przeznaczona dla psów o wadze większej niż 18 kilogramów.